Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2016-2017 GIM / Kl III d na Bubble Football
Poniedziałek - 10 grudnia 2018 Danieli, Bohdana, Julii      - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Szkoła Podstawowa - archiwum
- Klasy gimnazjalne
- Patron ZSPG
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2017-2018
- 2018_2019
- wyszukiwarka

„Bubble Football” w wydaniu klasy III d


16 maja 2017 r. klasa III d wraz z wychowawczynią p. Agatą Nawojowską oraz p. Marią Owsiak udała się na wycieczkę do Krynicy – Zdroju.
Pierwszym przystankiem na trasie był Nowy Sącz, a dokładnie Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”. Młodzież miała okazję oglądnąć film pt. „Chata”. Scenariusz filmu powstał w oparciu o kultową już dzisiaj książkę Williama Paula Younga o tym samym tytule. To historia o wierze, przebaczeniu i bardzo osobistej relacji z Bogiem. Film stanowił niejako kontynuację rekolekcji, które młodzi ludzie przeżyli w Gródku nad Dunajcem.
Po duchowych przeżyciach udano się na posiłek, a później wyruszono do Powroźnika, gdzie miał się odbyć niecodzienny turniej. „Bubble Football” jest nową, szaloną formą rozrywki - to piłka nożna w ekstremalnym wydaniu. Dmuchane kule gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny. Drużyna, która zdobyła I miejsce została nagrodzona przez instruktorów - otrzymali vouchery, które uprawniają ich do skorzystania z atrakcji krynickiego parku linowego.
Po wyczerpującej, ale nasyconej ogromnymi salwami śmiechu rywalizacji z przymrużeniem oka, grupa ruszyła na zasłużony odpoczynek i jedzonko na krynicki deptak ?
Wyprawę zaliczamy do udanych!!!

 

  


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP