Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2016-2017 GIM / Wielki sukces Natalii Gołąb
Sobota - 28 maja 2022 Augustyna, Ingi, Jaromira      "Miłość nie potępia - miłośc oczyszcza i dźwiga". Henryk Ibsen - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

Wielki sukces Natalii Gołąb


22 marca w siedzibie Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Nowym Sączu odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej.  Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły; Natalia Gołąb z klasy IIIa gimnazjum,  Damian Gomółka z klasy Ib gimnazjum oraz Beata Koszyk z klasy VIb szkoły podstawowej, którzy okazali się być najlepsi w swojej szkole a potem również na etapie gminnym.
Do etapu powiatowego przystąpiło ogółem 21 uczniów szkół podstawowych oraz 23  z gimnazjów. Uczniowie szkół podstawowych mieli do rozwiązania test składający się z 40 pytań natomiast uczniowie gimnazjum z 45 pytań.
Po części pisemnej najlepsi zostali zakwalifikowani do etapu ustnego. W tym gronie znalazła się Natalia, która po teście pisemnym zdobyła 36 punktów.
W części ustnej musiała odpowiedzieć na następujące pytania:
1. Co zaliczamy do środków ochrony indywidualnej strażaka
2. Wymień rodzaje pożarów leśnych
3. Co oznacza liczba 5 w oznaczeniu GCBA 5/24
4. Od której strony należy podjeżdżać do zdarzenia chemicznego.
Ostatecznie tylko jedna uczestniczka okazała się być lepszą od Natalii ale  II miejsce w powiecie to najlepszy wynik  jaki udało się uzyskać uczniom naszego gimnazjum.
Serdecznie gratulujemy!!
Pozostali uczniowie również zasługują na słowa uznania ponieważ wykazali się ogromną wiedzą z zakresu pożarnictwa a wynik jaki uzyskali pozwolił im zakwalifikować się do pierwszej dziesiątki. 


 


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP