Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2016-2017 GIM / Mikołajkowy wyjazd
Sobota - 28 maja 2022 Augustyna, Ingi, Jaromira      "Miłość nie potępia - miłośc oczyszcza i dźwiga". Henryk Ibsen - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

Mikołajkowy wyjazd


12.12.2016 r. uczniowie klas II c, II d a także III d z wychowawczyniami:
p. Małgorzatą Janur, Haliną Iwan i Agatą Nawojowską udali się do Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu na film pt. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w wersji 3 D. Projekcja przypadła do gustu widzom przede wszystkim ze względu na interesujące efekty specjalne.
Po zakończeniu seansu uczestnicy wyjazdu mieli okazję podziwiać wystawę „Szopki Bożonarodzeniowe” w Galerii Civitas Christiana w ramach rozstrzygniętego XXI Międzyszkolnego Konkursu. Jego organizatorem od lat jest Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu i Szkoła Podstawowa nr 3 wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Civitas Christiana i Stowarzyszeniem Dla Miasta. W tegorocznej edycji udział wzięło kilkudziesięciu uczestników z całej Sądecczyzny. Szopki wykonane były z różnych materiałów: gałązek, kory, szyszek, siana, suszonych owoców i nie tylko. Eksponaty świąteczne wprost zachwycały niezwykłą pomysłowością, kreatywnością młodych twórców.
Następnie uczniowie wraz z opiekunami zjedli wspólny posiłek i w dalszym ciągu mogli miło spędzać czas na rozmowach, mimo niesprzyjającej, zimowej aury.

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP