Portal - Podegrodzie
polski Strona główna / 2016-2017 GIM / Sport-piłka halowa
Sobota - 28 maja 2022 Augustyna, Ingi, Jaromira      "Miłość nie potępia - miłośc oczyszcza i dźwiga". Henryk Ibsen - - - Zespół Szkół Podstawowo i Gimnazjalnych - - -
- menu
- Patron szkoły
- Małe Podegrodzie
- Księga gości
- KING - czasopismo
- Pedagog szkolny
- 2016-2017 GIM
- 2017-2018
- 2018_2019
- 2019-2020
- wyszukiwarka

Gimnazjalistki z Podegrodzia najlepsze w piłce halowej!


4 października 2016r. w Brzeznej odbyły się zawody gminne dziewcząt i chłopców w piłce halowej. Nasi chłopcy niestety przegrali z Brzezną 4:2, natomiast dziewczęta wygrały z Brzezną i to niewiarygodną przewagą 8:1. Tym samych przeszły do kolejnego etapu. 18 października br. również w hali sportowej Gimnazjum w Brzeznej rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach wystąpiły najlepsze cztery zespoły wyłonione we wcześniejszych zmaganiach międzygminnych, tj. Gimnazjum w Krynicy-Zdroju, Gimnazjum w Zagorzynie, Gimnazjum w Podegrodziu, Gimnazjum w Mogilnie. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym” w meczach trwających 2 razy po 10 minut.
Najlepszą drużyną okazały się gimnazjalistki z Podegrodzia, drugie miejsce przypadło dziewczętom z Mogilna, trzecie zajęły waleczne piłkarki z Zagorzyna, a tuż za podium uplasował się zespół z Krynicy-Zdroju.
Zwycięska drużyna występowała w składzie: Aleksandra Gomółka, Kinga Jodłowska, Anna Jurczak, Kinga Zaczyk, Zuzanna Zygmunt, Weronika Kruczek, Zuzanna Laciuga, Patrycja Ogrodzka, Edyta Świechowska, Katarzyna Turek.
Podczas zakończenia zawodów drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Kinga Zaczyk z Gimnazjum w Podegrodziu.
Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyło Gimnazjum w Podegrodziu, które uzyskało awans na zawody rejonowe (04.11.2016 r. – Nowy Sącz).

 GRATULUJEMY!

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP